Hotel

Hotel

Zamek dysponuje 30 miejscami noclegowymi w 14 stylowych komnatach z łazienkami. W cenę noclegu wliczony jest parking, wejście na wieżę widokową, Wi-Fi oraz śniadanie serwowane w restauracji w godzinach od 8.00 do 10.00. Doba hotelowa w godzinach: 15:00 – 11:30. Opłata klimatyczna wynosi 2,50 zł za osobę/dobę – płatne dodatkowo. Pobyt dziecka do 4 roku – bezpłatnie. Dostawka w pokoju – 150 zł.  Opłata za pobyt psa – 40/doba.

Zachęcamy do rezerwacji bezpośrednio drogą mailową lub telefonicznie. Nie wszystkie pokoje i wolne terminy udostępniamy na zewnętrznych portalach rezerwacyjnych. Zadzwoń do Nas! Tel. + 48 68 38 14 033,  Napisz mail:

Komnata komtura

Najpiękniejszy pokój dwuosobowy usytuowany jest w głównej części zamku. Wyjątkową atmosferę podkreślają wiekowe meble, okazałe łoża i duży kominek. Wychodzące w trzech kierunkach okna otwierają wspaniały widok na otaczające jeziora i zamkowy park.

Dowiedz się więcej.

Apartamenty rycerskie

Dwuosobowe, przestronne komnaty położone w najwyższej kondygnacji, w głównej części zamku. Składają się z salonu z kominkiem oraz sypialni z dużymi, wygodnymi łożami. Z okien rozpościera się bajkowy pejzaż na szmaragdowe jeziora.

Dowiedz się więcej.

Komnata rodzinna

Składa się z dwóch komnat dwuosobowych ze wspólną łazienką. Jego atutem jest nietypowe położenie między bramą wejściową a dziedzińcem, na poddaszu. Z widokiem na kościół i jezioro.

Dowiedz się więcej.

Izba dla dwóch osób

Usytuowane w nawie wejściowej, przy recepcji. Najmniejsze z komnat zamkowych, polecane przy krótszych pobytach.

Dowiedz się więcej.

Katownia

Znajduje się przy wejściu na zamkowy dziedziniec. Masywne łoże z litego drewna, wiszące na ścianach katowskie narzędzia, dźwięk łańcuchów oraz powiew wiatru za oknem gwarantują niezapomniane wrażenia z pobytu w tym tajemniczym miejscu.

Dowiedz się więcej.

Komnaty dla dwóch osób

Usytuowane w dwóch różnych kondygnacjach zamku, bezpośrednio przy zamkowym dziedzińcu oraz na piętrze w budynku głównym. Stanowią dużą sypialnię z wygodnymi łożami. Dwa z nich posiadają kominki.

Dowiedz się więcej.

Dane kontaktowe

Zamek Joannitów w Łagowieul. Kościuszki 3, 66-220 ŁagówWojewództwo lubuskie    ul. Kościuszki 3, 66-220 Łagów