KONFERENCJA Z KLIMATEM

Planujesz organizację szkolenia i poszukujesz miejsca, które zapewni Tobie optymalne warunki? Zamek Joannitów to obiekt zabytkowy, w którym konferencja nabiera wyjątkowego charakteru.

Potwierdzają to liczne opinie firm oraz event managerów, którzy korzystali już z naszej oferty konferencyjnej. Spełniamy nie tylko oczekiwania gości, ale oferujemy również kompleksowe wsparcie, dzięki któremu organizacja konferencji lub eventu staje się znacznie łatwiejsza . Ofertę przygotowujemy indywidualnie na zapytanie, w oparciu o wymogi, sugestie oraz wskazówki organizatorów.

WYJĄTKOWE SALE

Do dyspozycji gości są dwie sale: Sala Rycerskiej znajdująca się w budynku głównym zamku, na piętrze. Stylizowane meble oraz duży kominek tworzą atmosferę sprzyjającą zarówno poważnym dysputom jak i wesołym zabawom. Polecana jest przy oficjalnych spotkaniach, konferencjach, naradach.

HOL ZAMKU

Na większe konferencje, sympozja, gale polecamy zadaszony Dziedziniec, będący sercem Zamku. Zaaranżowany w klimacie „tajemniczego ogrodu”, obficie porośniętego winobluszczem zachwyca i podkreśla charakter każdego spotkania.

BAZA NOCLEGOWA

Do dyspozycji gości oddajemy 14 stylowych Komnat Zamkowych, co stanowi 30 miejsc noclegowych. Dla większych grup zapewniamy zakwaterowanie w pobliskim hotelu, zaledwie 3 minuty od Zamku. Cena noclegu uzależniona jest od terminu, liczby pokoi i długości pobytu.

WYPOSAŻENIE SAL

W Zamku Joannitów dysponujemy podstawowym wyposażeniem konferencyjnym: rzutnik, ekran, tablice flipchart oraz zapewniamy dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu, który ułatwi komunikację czy wymianę informacji. Współpracujemy także z licznymi podwykonawcami, realizującymi bardziej wymagające zlecenia (oświetlenie, nagłośnienie, tłumaczenia symultaniczne itp.).

Wyposażenie naszych sal obejmuje

  • ekran
  • tablica flipchart
  • projektor multimedialny
  • bezprzewodowy internet

ZAPEWNIAMY SMACZNY
I PEŁNOWARTOŚCIOWY CATERING

Szkolenia i konferencje często trwają wiele godzin. Nie uda się ich przeprowadzić bez posiłków dla uczestników i prelegentów/szkoleniowców. Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dbamy o to, by oferowane przez nas dania i przekąski były różnorodne – tak, by każdy z uczestników mógł znaleźć coś, co lubi. Nasze dania nie tylko doskonale smakują, ale również apetycznie się prezentują – co jest dodatkowym atutem naszej oferty. Inauguracją spotkania jest możliwość organizacji kolacji w formie uczty staropolskiej w zamkowych wnętrzach. Wspólne biesiadowanie sprzyja integracji i pomaga w budowaniu relacji. sprzyjającą zarówno poważnym dysputom jak i wesołym zabawom. Polecana jest przy oficjalnych spotkaniach, konferencjach, naradach.

WYBIERZ ZAMEK JOANNITÓW

Podsumowując, Zamek Joannitów to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych. Jeśli więc poszukujesz profesjonalistów, dzięki którym organizacja pobytu będzie znacznie łatwiejsza – koniecznie skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy idealne rozwiązania, dzięki którym Twoje szkolenie/ konferencja/event będzie profesjonalne i rzeczowe.

ZAPYTAJ O ORGANIZACJĘ
KONFERENCJI

Wszelkie informacje na temat organizacji konferencji w Zamku Joannitów w Łagowie udzielamy mailowo oraz telefonicznie:

+48 600 646 100 – Wioletta Głuszczuk, manager

ul. Kościuszki 3, 66-220 Łagów