WESELE NA ŻYWO …, czemu nie! ALTERNATYWA DLA TARGÓW ŚLUBNYCH

Za górami, za lasami roztacza się piękna, malownicza kraina z lazurowymi jeziorami. Na najwyższym wzgórzu wznosi się, potężny, średniowieczny zamek otoczony bajkowym parkiem. Naprzeciwko sieni wejściowej zamku stoi uroczy kościółek parafialny św. Jana Chrzciciela. Tu zazwyczaj Młoda Para mówi sakramentalne tak, przyrzekając sobie dozgonną miłość. Po ceremonii zaślubin Nowożeńcy wraz z gośćmi przechodzą do zamkowego parku, gdzie w cieniu wiekowego buku składane są życzenia oraz wzniesiony jest pierwszy toast za wieczną miłość. Wrota zamkowe witają cały orszak weselny, który na czele z Młodymi podąża na ucztę. Rozbrzmiewa powitalna muzyka. Wnętrze zamkowego dziedzińca zdobi dekoracja w pastelowych kolorach, co tworzy romantyczny, spokojny nastrój. Nad całością uroczystości czuwa marszałek dworu, wydaje rozkazy podczaszemu i podkomorzemu. Dbają oni o obfitość zastawionych stołów i mają baczenie na ilość i jakość wnoszonych potraw i trunków. Wszelkie jadło, napitki podawane są z wytworną elegancją. Zupy w stylowych wazach, pieczenie i wszelkie mięsiwo na okazałych paterach, owoce i warzywa w wiklinowych koszach. Po uroczystym posiłku muzyka porywa wszystkich do tańca. Uczta trwa do białego rana, a kto zmęczony tańcami, wrażeniami może udać się na spoczynek do zamkowych komnat. Na Nowożeńców czeka najokazalsza „Komnata Komtura”.

  „ A tu w zamku weselisko

wino z beczek strugą tryska,

tu na ławach za stołami są

księżniczki z książętami.

Serce rośnie!  Ja tam byłem,

wino, miód i piwo piłem…

Kto z Was miał okazję biesiadować u Joannitów?  Będzie ku temu okazja aby lokalizacja, bajkowa sceneria, historia zaklęta w murach zaczarowały Was.

Od lat specjalizujemy się w organizacji ślubów oraz wesel, zaufało nam wiele par a także gwiazda sportu Krzysztof Piątek. Świadczy to również o naszej wyjątkowości i profesjonalizmie. Jesteśmy „modni” jak również otwarci na wszelkie realizacje, nie wyznaczamy granic, nie znamy słowa niewykonalne, niemożliwe.

W branży weselnej dzieje się wiele, a my odchodzimy od tego co nudne, szablonowe i kiczowate. Idziemy z duchem czasu, śledzimy najnowsze trendy, stawiając na wszystko, co oryginalne i na światowym poziomie.

Naprzeciw Waszym oczekiwaniom pokarzemy jak może wyglądać TWOJE WESELE.

Wydarzenie 01.02.2020 r. BAL KARNAWAŁOWY „WESELE U JOANNITÓW”  to coś więcej niż teoria. Na targach ślubnych otrzymacie katalogi, oferty, niektóre atrakcje jednak to przedsmak – tak jak jedzenie cukierka przez papierek 😊

My przygotowaliśmy dla Was coś cenniejszego niż targi czyli WESELE NA ŻYWO

Kolejny raz wychodzimy poza schemat, łamiemy bariery i wyznaczamy nowy trend, cała realizacja wesela w praktyce.

Planujemy aby Wesele na żywo w formie zabawy karnawałowej było imprezą cykliczną, w tym roku to nasz debiut!  Każde kolejne wydarzenie będzie inne, zaskakujące, w nowej aranżacji i podyktowane aktualnymi trendami.

DLA KOGO TA IMPREZA?

 • Dla par planujących i poszukujących odpowiedniego miejsca na wesele
 • Dla wszystkich, którzy chcą przeżyć to jeszcze raz (odkurzamy swoją suknie ślubną oraz przyciasny garnitur 😊)
 • Dla doborowego towarzystwa, lubiącego bawić się na weselach – muzyka taneczna
 • Dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść, popijając zimną wódeczkę i kolorowe drinki
 • Dla tych co dawno na weselu nie byli
 • Dla singli, dla koleżanek, dla kolegów
 • Dla wszystkich tych, którzy marzą o zabawie weselnej w Zamku w Łagowie
 • Dla wszystkich łasuchów -candy bar, tort weselny
 • Dla wszystkich estetów lubiących piękne aranżacje i dekoracje wnętrz

Dodatkowe atuty imprezy:

 • prezenty zbędne (koperty tym bardziej 😊)
 • strój dowolny – panny młodej, druhny, „ciotki klotki”, gościa weselnego, kawalera do wzięcia, panny na wydaniu niech poniesie Was fantazja..

Ciężar przygotowań, stresu spoczywa na nas a Wy zabierzcie ze sobą  wymarzone towarzystwo i dobry humor… a wszystkim życzymy udanej nocy po weselnej  😊

Zobacz szczegóły i bądź z nami na wydarzeniu !

https://www.facebook.com/events/594021598021666/