RESTAURACJA & KAWIARNIA

Spróbuj specjałów zamkowej kuchni.

Przestronna i stylowa restauracja jest otwarta  do godz. 21

Eleganckie i ciepłe wnętrze odzwierciedla to co czeka Cię na talerzu. Tradycyjne dania, dziczyzna i wykwintne dania kuchni europejskiej smakują wyjątkowo dobrze w zamkowych murach. Zachęcamy do ucztowania zgodnie z nieco zapomnianymi już zwyczajami, usiądźcie przy stole z rodziną i przyjaciółmi zachwycając się kuchnią naszego mistrza. Jeżeli nasza bogata karta dań nie zawiera Twojego ulubionego przysmaku poinformuj obsługę o specjalnym życzeniu. Postaramy się w miarę możliwości przygotować twoje specjalne danie.

Organizujemy weselne przyjęcia, bankiety, bale, spotkania biznesowe i rodzinne, uroczyste rocznice, studniówki, spotkania wigilijne. Dysponujemy  salą konferencyjną z dostępem do multimediów usytuowaną w Sali Rycerskiej. W naszej ofercie znajduje się również catering.

Menu dostępne na: www.facebook.com/hotelzamekjoannitowlagow/menu/

Nasza restauracja zamkowa jest szczególnie chętnie odwiedzany zarówno przez mieszkańców Łagowa  jak i przez turystów. Sobota i niedziela jest dniem, w którym spodziewamy się dużo gości . Z tego powodu warto zarezerwować swój stolik odpowiednio wcześniej, aby mieć pewność, że nie zabraknie dla was miejsca w restauracji. Mogą również wystąpić ograniczenia dotyczące dostępności restauracji ze względu na rezerwację obiektu na potrzeby wesela, eventów. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji telefonicznej lub  mailowej.

Dostępność termninów i rezerwacje stolików : Tel. +48 68 38 14033

 

Czas ucztowania

 Zamkowe potrawy są autorską propozycją naszych Szefów Kuchni. Korzystają z  bogactw otaczającej natury: grzybów, owoców leśnych , dziczyzny czy ryb. W miód, sery, wino, warzywa oraz mięsa zaopatrują się u lokalnych dostawców. Ich myślą przewodnią jest stwierdzenie iż „siła smaku tkwi w prostocie”. Dużą popularnością cieszą się dania sezonowe np. chłodniki, pierogi z jagodami, szparagi, zupa dyniowa, grzybowa i wiele innych.

ZRELAKSUJ SIĘ PRZY AROMATYCZNEJ KAWIE I DOBRYM TRUNKU

Rycerski charakter baru uwydatniony jest przez średniowieczne łuki i sklepienie.

Urokowi tego miejsca dodają wyjątkowe okiennice. Ciężkie ławy i ciemne stoły budują klimat tego historycznego miejsca.  Szeroka oferta kaw, deserów i zamkowych drinków zaspokoją nawet najbardziej wybredne gusta.