Pakiety

Przeżyj niesamowite przygody, spędź romantyczny weekend ze swoją drugą połówką, poznaj historię zamku. Skorzystaj z pakietów promocyjnych Zamku Joannitów w Łagowie

Aktywne wakacje!

2 noclegi w zamkowych komnatach. 2 obiadokolacje i śniadania. Wstęp do parku linowego.Pływanie rowerem wodnym po jeziorach otaczających zamek - trasa ok. 3 godzin. Ścieżka spacerowa w parku - bezpłatne kijki Nordic-Walking. Darmowe wypożyczenie leżaków do kąpieli słonecznych. Wejście na wieżę zamkową oraz nocne zwiedzanie z przewodnikiem (*środa,piątek).

Koszt pakietu dla dwóch osób: 799 zł

* oferta ważna od 22.06.2018 r. do 30.08.2018 r.

Wieczór panieński

Nocleg. Rejs Galerą (owoce, sery, wino)*. Kolacja na dziedzińcu. Zabawna dekoracja stołu i męska obsługa. Rabat na napoje alk.e 20%. Śniadanie. Przedłużona doba do godz.: 14:00

Cena pakietu za osobę: 235 zł

*pakiet nie obejmuje świąt, rejs galerą od maja do września

Rocznica Ślubu u Joannitów

Nocleg w Zamkowej Komnacie dla Dwojga. Butelka szampana na przywitanie w pokoju. Bukiet kwiatów dla Niej w pokoju. Romantyczna dekoracja pokoju. Uroczysta kolacja przy świecach. Wyborne śniadanie.

Koszt pobytu: 540zł dla dwóch osób.

Zaręczyny u Joannitów

Nocleg w Apartamencie Rycerskim. Na powitanie czekoladki w pokoju. Uroczysta kolacja przy blasku świec i nastrojowej muzyce. Bukiet kwiatów i butelka wina lub szampana. Wyborne śniadanie. Kosz drewna.

Koszt pobytu: 600zł dla dwóch osób.

Zakochani u Joannitów

Dwie noce w Zamkowej Komnacie dla Dwojga. Wino i czekoladki, kosz owoców na powitanie w pokoju. Wykwintne śniadania. Romantyczna kolacja. Obiadokolacja w Zamkowej Restauracji. Masaż gorącymi kamieniami dla Dwojga w zaprzyjaźnionym Laura SPA.

Cena pakietu : 1150 zł

Pakiet rodzinny.

Prezent niespodzianka na powitanie dla najmłodszych. Dwa noclegi w zamkowej komnacie. Dwa wyborne śniadanie. Dwie obiadokolacje. Napoje bezalkoholowe do posiłków bez ograniczeń. Nocne zwiedzanie Zamku z przewodnikiem (*środa, piątek). Wejście na wieżę widokową.

Koszt pobytu dla rodziny 2+ 1: 1190 złKoszt pobytu dla rodziny 2+2: 1490 zł

Pamiątkowe magnesy ze zdjęciem zamku dla dzieci. Bilet wstępu do parku linowego dla całej rodziny. Kupon rabatowy na zabiegi w Laura SPA. Darmowy internet Wi-Fi.


*pakiet przewidziany dla dzieci do 14 roku życia

Lekcja historii.

Nasza oferta edukacyjna to idealny pomysł na zorganizowanie lekcji zamkowych połączonych ze zwiedzaniem Zamku Joannitów, wieży widokowej oraz podzamcza. Proponujemy zajęcia prowadzone przez profesjonalnego przewodnika. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież i dorosłych. Dla najmłodszych gości zwiedzanie przybiera formę zabawy, konkursów, pytań i odpowiedzi. Istnieje możliwość dopasowania tematyki zwiedzania do konkretnych potrzeb edukacyjnych.

• Powitanie grupy na dziedzińcu przez Komtura Zamku Joannitów
• Wejście na wieżę widokową
• Zwiedzanie zamku
• Spacer po podzamczu i Łagowskim Parku Krajobrazowym

1. wariant A: ilość osób do 20 - 45 zł/ os.2. wariant B: ilość osób powyżej 20 - 40 zł/ os.

• Opowieść o dziejach zamku, jego mieszkańców i okolicy
• Opowieść o największych zamkach Joannickich na świecie
• Obiad dla grupy lub słodki poczęstunek, sok – wymiennie na kawa, herbata
Czas trwania: ok. 3 h

BAL SYLWESTROWY U JOANNITÓW

Przywitaj NOWY ROK w Zamku Joannitów. Oferujemy wykwintne menu - różnorodne dania kuchni europejskiej oraz tradycyjne dania staropolskie.Open bar- wódka, wino, whisky, piwo i napoje bezalkoholowe. Zabawa do białego rana z muzyką na żywo. Organizujemy ciekawe konkursy i niespodzianki. Zapewniamy uroczyste przywitanie Nowego 2019 Roku!
Nocleg w zamkowych komnatach lub w hotelu Leśnik.

Koszt pobytu dla dwóch osób na Balu Sylwestrowym z noclegiem: 1350 zł Koszt pobytu dla dwóch osób na Balu Sylwestrowym bez noclegu: 1100 zł

  • zaliczka w wysokości 50 % kosztów płatna w ciągu 7 dni od dokanania rezerwacji stanowi jej potwierdzenie. pozostała kwota płatna do 15.12.2018

Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności pakietu. Zastrzegamy możliwość wyczerpania lub zmiany prezentowanych pakietów.


Dane kontaktowe

Zamek Joannitów w Łagowieul Kościuszki 3, 66-220 ŁagówWojewództwo lubuskie

Tel: +48 68 381 40 33Fax: +48 68 321 86 31E-mail: moc.w1534281429ogal-1534281429kemaz1534281429@ajcp1534281429ecer1534281429


0

ZAPRASZAMY

Spędź swój urlop w niesamowitych murach Zamku w Łagowie.
Chłoń klimat miejsca, dotknij serca polskiej historii
i zrelaksuj się w pięknych okolicznościach przyrody.