Pakiety

Przeżyj niesamowite przygody, spędź romantyczny weekend ze swoją drugą połówką, poznaj historię zamku. Skorzystaj z pakietów promocyjnych Zamku Joannitów w Łagowie

Pakiet dla seniorów i nie tylko...

Dwa noclegi w Zamkowych Komnatach. Dwie ciepłe obiadokolacje i wyborne śniadania. Wejście na wieżę. Z myślą o tych, którzy lubią ciepło i wyjątkową atmosferę dwa kosze drewna do kominka gratis! Masaż leczniczy dla dwojga (45 min) w Laura Spa, który pobudza przemianę materii i krążenie. Już na samą myśl robi się nam przyjemnie. Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia nam przyjemny ból i przynosi ukojenie i odprężenie. Dobrze wykonany masaż nie tylko przynosi przyjemność, ale również pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni.
Ścieżka spacerowa w parku - bezpłatne kijki Nordic-Walking.

Koszt pakietu dla dwóch osób: 899 zł

* oferta ważna od 03.09.2018 r. do 30.11.2018 r.

Wieczór panieński

Nocleg. Rejs Galerą (owoce, sery, wino)*. Kolacja na dziedzińcu. Zabawna dekoracja stołu i męska obsługa. Rabat na napoje alk.e 20%. Śniadanie. Przedłużona doba do godz.: 14:00

Cena pakietu za osobę: 235 zł

*pakiet nie obejmuje świąt, rejs galerą od maja do września

Rocznica Ślubu u Joannitów

Nocleg w Zamkowej Komnacie dla Dwojga. Butelka szampana na przywitanie w pokoju. Bukiet kwiatów dla Niej w pokoju. Romantyczna dekoracja pokoju. Uroczysta kolacja przy świecach. Wyborne śniadanie.

Koszt pobytu: 540zł dla dwóch osób.

Zaręczyny u Joannitów

Nocleg w Apartamencie Rycerskim. Na powitanie czekoladki w pokoju. Uroczysta kolacja przy blasku świec i nastrojowej muzyce. Bukiet kwiatów i butelka wina lub szampana. Wyborne śniadanie. Kosz drewna.

Koszt pobytu: 600zł dla dwóch osób.

Zakochani u Joannitów

Dwie noce w Zamkowej Komnacie dla Dwojga. Wino i czekoladki, kosz owoców na powitanie w pokoju. Wykwintne śniadania. Romantyczna kolacja. Obiadokolacja w Zamkowej Restauracji. Masaż gorącymi kamieniami dla Dwojga w zaprzyjaźnionym Laura SPA.

Cena pakietu : 1150 zł

PAKIET RODZINNY MAJALAND

Prezent niespodzianka na powitanie dla najmłodszych. Bilet wstępu do Parku Rozrywki MAJALAND w Kownatach. Dwa noclegi w zamkowej komnacie. Dwa wyborne śniadanie. Dwie obiadokolacje. Napoje bezalkoholowe do posiłków bez ograniczeń. Książka o historii zamku gratis. Wejście na wieżę widokową.

Koszt pobytu dla rodziny 2+ 1:1 349 złKoszt pobytu dla rodziny 2+2:1 599 zł

Pamiątkowe magnesy ze zdjęciem zamku dla dzieci. Kupon rabatowy na zabiegi w Laura SPA. Darmowy internet Wi-Fi.


*pakiet przewidziany dla dzieci do 14 roku życia

Lekcja historii.

Nasza oferta edukacyjna to idealny pomysł na zorganizowanie lekcji zamkowych połączonych ze zwiedzaniem Zamku Joannitów, wieży widokowej oraz podzamcza. Proponujemy zajęcia prowadzone przez profesjonalnego przewodnika. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież i dorosłych. Dla najmłodszych gości zwiedzanie przybiera formę zabawy, konkursów, pytań i odpowiedzi. Istnieje możliwość dopasowania tematyki zwiedzania do konkretnych potrzeb edukacyjnych.

• Powitanie grupy na dziedzińcu przez Komtura Zamku Joannitów
• Wejście na wieżę widokową
• Zwiedzanie zamku
• Spacer po podzamczu i Łagowskim Parku Krajobrazowym

1. wariant A:ilość do 20 osób- 45 zł/ os.2. wariant B:ilość powyżej 20 osób - 40 zł/ os.

• Opowieść o dziejach zamku, jego mieszkańców i okolicy
• Opowieść o największych zamkach Joannickich na świecie
• Obiad dla grupy lub słodki poczęstunek, sok – wymiennie na kawa, herbata
Czas trwania: ok. 3 h

ZAKUP BILETÓW DO PARKU ROZRYWKI MAJALAND

Zamek Joannitów jest partnerskim miejscem sprzedaży tańszych biletów do parku rozrywki MAJALAND w Kownatach. Korzystasz z 12% zniżki na bilety dla osób mających >100 cm wzrostu. Można kupić bilet dla siebie lub podarować go w prezencie. Bilet otrzymujesz w formie papierowej i co ważne jest on ważny 2 lata od momentu zakupu. U nas zakupisz taniej bez zbędnego stania w kolejce do kasy w parku rozrywki. Jest okazja przeżyć niesamowitą zabawę w niższej cenie!

Bilet normalny: dla osób mających więcej niż 100 cm wzrosu: 61,50 złBilet dla dzieci od 85 cm do 100 cm wzrostu: 39,90 zł

Ważność biletu: 2 lataBilety dostępny w recepcji hotelu Zamku Joannitów.

Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności pakietu. Zastrzegamy możliwość wyczerpania lub zmiany prezentowanych pakietów.


Dane kontaktowe

Zamek Joannitów w Łagowieul Kościuszki 3, 66-220 ŁagówWojewództwo lubuskie

Tel: +48 68 381 40 33Fax: +48 68 321 86 31E-mail: moc.w1540334709ogal-1540334709kemaz1540334709@ajcp1540334709ecer1540334709


0

ZAPRASZAMY

Spędź swój urlop w niesamowitych murach Zamku w Łagowie.
Chłoń klimat miejsca, dotknij serca polskiej historii
i zrelaksuj się w pięknych okolicznościach przyrody.